.

.

Deodorant Тело, Спреј со Браво Сиера - Ултра-Фини Магла Спреј за Долготрајни Сите-Ден Мирис и Пот Заштита - Бела Ветивер и Cedarwood, 5 мл - Вегетаријанци и без Суровост - Нема Да

Deodorant Тело, Спреј со Браво Сиера - Ултра-Фини Магла Спреј за Долготрајни Сите-Ден Мирис и Пот Заштита -

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Врши Како Deodorant, Мириса на парична Казна Мирис : Браво Сиера е Deodorant Тело, Спреј го неутрализира смрдеата да ти ги мириса свежо во текот на целиот ден.Нејзините ултра-фини сува магла е наменета за сите-во текот на апликацијата.Карактеристики smart-заклучување капа за лесна on-the-go употреба.Луксузен Мирис : Секој мирис беше создадена со светски познатиот мирис дизајнер.Нашите оригиналниот мирис е убав мирис мешавина од сандаловина, бела ветивер, и Virginian cedarwood.Еколошки : Нашата deodorant спреј е направен со првиот од својот вид не-VOC propellant.Лулка до Лулка Бронза Заверена : не содржи CFCs, parabens, phthalates, phenoxyethanol, или silicones.Вегетаријанската & Суровост-Слободни.Направен во САД.Воено-Тестирани Bodycare за Високи Перформанси : Браво Сиера е само за лична нега компанија изградена со и за U. S. Војската.Секој производ е поле-тестирани со 2,500 U. S. Воена служба членови за да се задоволат потребите на оние со активен живот.Од концептот на производство, целата линија се прави со чиста состојки и одржлив пакување. 5% од сите продажби се директно придонесе да MWR квалитетот на животот програми за активна должност услуга членови, ветераните и нивните семејства.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите