.

.

Muir Глен Органски Diced Домати - 28 оз

Muir Глен Органски Diced Домати - 28 оз

DEN 1495.20

Износ
Во продавницата.

Богатите и сочни.Објектот Пакет Должина : 10.6 cm.Објектот Пакет Ширина : 10.6 cm.Објектот Пакет Висина : 12.0 cm.Богатите и сочни, органски одгледувани и обработени, Muir Глен домати донесе богат и здрав zing да ги сите рецепти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите