.

.

Ченто Домати Passata Diced, 24 Унца (Пакување од 6)

Ченто Домати Passata Diced, 24 Унца (Пакување од 6)

DEN 871.20

Износ
Во продавницата.

Италијански домати.свежи домати.мелени домати.Глутен Слободни. 3 tbsp Ченто Увезени Екстра Девственото Маслиново Масло, плус екстра за drizzling. 1 чаша Бел Кромид, diced. 1/4 чаша Моркови, diced. 1/4 чаша Стебленца Целер, diced. 1 1/2 lb мелено Говедско месо. 1/4 чаша Ченто Двојно Концентрирани Домати Ставете Цевка. 1 1/2 шолји Ченто Сите Намена Пилешко Супа. 1/2 чаша Густ Крем. 1 Ченто Bay Ја Напушта. 1 може да се Ченто Заверена Сан Marzano Домати (28 оз), рака мелени. 1 може да се Ченто Сите Намена Мелени Домати (28 мл). 1 lb Maurizio Rigatoni. 1/4 чаша Свеж Босилек Лисја, сецкани.Ченто парична Казна Сицилијанската Морска Сол, по вкус.Ченто Мелен Црн Пипер, по вкус.Подготвени од свежи домати кои се изми и прегледани.Домати се мелени давање овој сос еден chunkier конзистентност. 3 tbsp Ченто Увезени Екстра Девственото Маслиново Масло, плус екстра за drizzling1 чаша Бел Кромид, diced1/4 чаша Моркови, diced1/4 чаша Стебленца Целер, diced1 1/2 lb Земјата Beef1/4 чаша Ченто Двојно Концентрирани Домати Ставете Tube1 1/2 чаши Ченто Сите Намена Пилешко Супа. 1/2 чаша Тешки Cream1 Ченто Bay Leaves1 може да Ченто Заверена Сан Marzano Домати (28 оз), рака crushed1 може да Ченто Сите Намена Мелени Домати (28 мл)1 lb Maurizio Rigatoni1/4 чаша Свеж Босилек Лисја, chopped Cento парична Казна Сицилијанската Морска Сол, да taste Cento Мелен Црн Пипер, по вкус.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите