.

.

SDENSHI Професионален Фен за Коса Diffuser Стигнале Патна Количка за Компресор Млазницата

SDENSHI Професионален Фен за Коса Diffuser Стигнале Патна Количка за Компресор Млазницата

DEN 297.12

Износ
Во продавницата.

Виткање големина : Прибл 58mm / 2.3 инч.Материјал : Силикон + пластика.Се расплетува, големина : Прибл 115mm / 4.5 инчен .Боја : Сина & црно.Максимален дијаметар : Прибл 135mm / 5.3 инчен.Опис : - Материјал : Силикон + пластика - Color : Blue & црно - Виткање големина : Прибл 58mm / 2.3 инчен - Одвиваат големина : Прибл 115mm / 4.5 инчен - Максимален дијаметар : Прибл 135mm / 5.3 инчен - Минимален дијаметар : Прибл 50мм / 2 inch Features : за barbers, и за луѓето со природно кадрава, permed, масло или брановидна hair Fits повеќето фенови за коса, суши косата брзо и остава чувство soft Its изолационен материјал остава површината кул на допир.Количка за назначување,простор за заштеда на енергија и лесни, корисни и преносни, најдобар избор за туристички или бизнис trip Package Вклучува : 1 x Силикони diffuser.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите