.

.

Количка за Компресор Покрие Фен Diffuser Покрие Прилагодлива Телескопски Виткање Висока Температура Отпорни на Силиконски Црна за Удар Фенови

Количка за Компресор Покрие Фен Diffuser Покрие Прилагодлива Телескопски Виткање Висока Температура Отпорни

DEN 308.40

Износ
Во продавницата.

-На фен diffuser има простор за заштеда на дизајн, може да биде укината рамен да се вклопи во вашата фиока или училиште торба.По најновите стил излезе, Косата Удар diffuser е многу популарен и сакан од народот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите