.

.

Фен за коса Diffuser - Фен за Коса Diffuser Покрие Прилагодлива Телескопски Виткање Висока Температура Отпорни на Силиконски Црна за Удар Фенови

Фен за коса Diffuser - Фен за Коса Diffuser Покрие Прилагодлива Телескопски Виткање Висока Температура Отпорни

DEN 1346.40

Износ
Во продавницата.

4 инчен;Должина : 11.Косата diffuser можат да се прилагодат на многу различни дизајни на фен за коса на пазарот и лесен за употреба. -На фен diffuser е лесен и лесно да се справи, па можете да го користите погодно.По најновите стил излезе, Косата Удар diffuser е многу популарен и сакан од народот. -На фен diffuser има простор за заштеда на дизајн, може да биде укината рамен да се вклопи во вашата фиока или училиште торба. -Косата diffuser поклопецот е посебно погодна за семејни и патување, што е многу подвижни.-Можете да го користите овој удар фен diffuser да им помогне на рамномерно ги растера топлина и воздух во косата со фен, а со тоа се штитат косата од концентрирана топлина. -Димензии : Дијаметар : 13. -На фен diffuser може да се задржи вашата природна коса текстура со volumizing коса diffuser кој испорачува неверојатни резултати.На фен diffuser може да се спаси време на сушење и да се избегне оштетување на косата се должи на концентрирана топлина, сушење или frizz.Карактеристики-Боја : Црна.На фен diffuser е надградба на дизајнот големи коса diffuser за природно кадрава коса и жив бран на косата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите