.

.

6 Парчиња 13 оз 304 од не ' Рѓосувачки Челик Чаши Нерѓосувачки Служат Чаши Метал готвење чаши Двојно ѕидови Изолирани Чаши за сладолед, Грицки, Салата, Сосови, Ориз, Суп?

6 Парчиња 13 оз 304 од не ' Рѓосувачки Челик Чаши Нерѓосувачки Служат Чаши Метал готвење чаши Двојно ѕидови

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Да зачувате простор : овие двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик чинии може да бидат поставени за подобро складирање, и можете да зачувате повеќе простор за вашата кујна кабинет, тие се цврсти, не се грижи за тоа дали тие ќе се скрши ако тие падне на земјата безгрижно.Повеќе користи : Можете да ги користите овие нерѓосувачки челик чинии да се одржи сладолед, грицки, салата, овошје, бонбони, содржат зеленчук, ориз, супи, сосови, итн., обезбедување на поголема погодност за вашето домаќинство.Доволно количество и соодветна големина : пакетот содржи вкупно 6 парчиња од нерѓосувачки челик чаши, кои се доволни да ги задоволат вашата кујна ги користи; И секој сад има капацитет од 13 унци, на висина од 2.Топлинско-изолациски дизајн : Секој двојно ѕидови изолирани сад има двојно-layer дизајн кој има одредена топлина зачувување ефект, така што ќе може да се задржи вкусна храна топло подолго време.5 инчи, и ширина од 4.Широка Примена : овие метални чинии за готвење се идеални како за подготовка на храна, контејнери, кои се многу погодни за кујни, хотели, ресторани, болници, пешачење, кампување, backpacking, патување; ве Молиме да се биде внимателен да не се става во микробранова печка и го извади веднаш по греење, треба да го извади по температурата паѓа.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитори.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите