.

.

YCZDG 18-Парче Божиќ Стил Порцелан, Керамика Dinnerware Сет со 6Dessert Плоча,Чинија Супа и Вечера Плоча Поставена Подарок

YCZDG 18-Парче Божиќ Стил Порцелан, Керамика Dinnerware Сет со 6Dessert Плоча,Чинија Супа и Вечера Плоча Поставена

DEN 16002.48

Износ
Во продавницата.

Посветен на обезбедување на високо квалитетни порцелански вечера услуга sest во секојдневниот живот.Во комбинација со класичен купе формата, широк спектар на модели е развиена од страна на тим на дизајнери.Не само визуелно убава, исклучително обработени вечера услуга е исто така погоден за употреба со микробрановите и dishwashers.Уживајте средба и јадење со вашите семејства и пријатели.Нека го збогати вашата маса и да се направи примачот среќен!.Посветен на обезбедување на високо квалитетни порцелански вечера услуга sest во секојдневниот живот.Во комбинација со класичен купе формата, широк спектар на модели е развиена од страна на тим на дизајнери.Не само визуелно убава, исклучително обработени вечера услуга е исто така погоден за употреба со микробрановите и dishwashers.Уживајте средба и јадење со вашите семејства и пријатели.Нека го збогати вашата маса и да се направи примачот среќен!Вклучени во собата : 6x Десерт Плочи (Ø 19 x H 2,2 см)6x Вечера Плочи (Ø 24 x H за 2,5 cm)6x Супа Плоча (Ø 21.5 x H 4 cm, 325 ml)забелешки : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3мм, ви благодариме за разбирањето!Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот, ве молиме да се разбере.По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производи внимателно.Ако примен објект е неисправен или има какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите