.

.

Морски 24 Парчиња Наутички Порцелански Dinnerware Сет, Направени во Турција, Услуга за 6

Морски 24 Парчиња Наутички Порцелански Dinnerware Сет, Направени во Турција, Услуга за 6

DEN 7176.00

Износ
Во продавницата.

Сет Вклучува : 6 Услугата плоча, 6 вечера плочи, 6 салата или десерт плочи, 6 чаши, Целосно 24 парчиња.Високо Квалитетни Порцелански Dinnerware Сет, Услуга за 6. Машина за миење на садови и Микробранова Безбедно.Око-фаќање на Наутички дизајн.Препорачана Превозот преку Ups/DHL за САД/Канада/Австралија/Европа во 2-4 Дена.Сет Вклучува : 6 Услугата плоча, 6 вечера плочи, 6 салата или десерт плочи, 6 чаши, Целосно 24 парчиња.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите