.

.

Мерење Алатки HRC45/55/65 Волфрам Челик Крајот Мелници 2/4 Flute CNC Карбид Tiain Слој Копче Седиште Лице Рутер Малку Машина за Мелење Машина Алатки

Мерење Алатки HRC45/55/65 Волфрам Челик Крајот Мелници 2/4 Flute CNC Карбид Tiain Слој Копче Седиште Лице Рутер

DEN 2037.60

Износ
Во продавницата.

Целосно Земјата Титаниум е оближена со Пресврт Вежба, Висока Прецизност, Брз Дупчење, Долг Живот, Мазна Чип Отстранување.Избор На W6542 Високо-брзински Челик, Титаниум-обложено Површина, Висока Ефикасност На Дупка Отворање. 118° Двојно остро Царинење Агол, Издржливи И Трајни, Нагло И Брзо.Двојно Тема U-облик Чип Flute Дизајн, Мазна И Рамна, Брзо Чип Отстранување Без Лепење На Алатката.Универзална Месо Тело Тип, Широко Се Користи, Стегање И Затегнување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите