.

.

WDL 4 ПАРЧИЊА Премија Одделение CARMALT Форцепс Криви 6.25 + Оперативни Остри Ножици Тапи 5.5 Директно + CARMALT Форцепс 6.25 Директно + Скалпел се Справи #3 со 5 Ножеви #10

WDL 4 ПАРЧИЊА Премија Одделение CARMALT Форцепс Криви 6.25 + Оперативни Остри Ножици Тапи 5.5 Директно + CARMALT

DEN 1632.00

Износ
Во продавницата.

WDL 4 ПАРЧИЊА ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ CARMALT ФОРЦЕПС КРИВИ 6.25" + ОПЕРАТИВНИ ОСТРИ НОЖИЦИ ТАПИ 5.5" ДИРЕКТНО + CARMALT ФОРЦЕПС 6.25" ДИРЕКТНО + СКАЛПЕЛ СЕ СПРАВИ #3 СО 5 НОЖЕВИ #10. НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Wellness D'Light ИНСТРУМЕНТИ. 1 ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ CARMALT ФОРЦЕПС КРИВИ 6.25" 1 ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ОПЕРАТИВНИ ОСТРИ НОЖИЦИ ТАПИ 5.5" ДИРЕКТНО 1 ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ CARMALT ФОРЦЕПС 6.25" ДИРЕКТНО 1 СКАЛПЕЛ СЕ СПРАВИ СО НОЖ #3 5 ЈАГЛЕРОД ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ #10.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите