.

.

INSIZE 1143-200A Електронски Точка Длабочина Gage, 0 - 8

INSIZE 1143-200A Електронски Точка Длабочина Gage, 0 - 8

DEN 5016.00

Износ
Во продавницата.

Резолуција : . 0005"/0. 01mm.Копчиња : /исклучување, нула, инчи/милиметри.Автоматско исклучување, се движат на дигитални единица за да го вклучите моќ.Батеријата CR2032, податоци за излез.Изработени од нерѓосувачки челик.Опционални додатоци : (7302-SPC5 A, 7305-SPC2 A).Електронски точка длабочина gage, 0-8"/0-200mm.Обезбедени со лесно да се отвори случај, една рака операција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите