.

.

SayitBands 3 Оклопот на Бог Wristband Нараквици Ефесјаните 6:10-18

SayitBands 3 Оклопот на Бог Wristband Нараквици Ефесјаните 6:10-18

DEN 213.12

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет со силиконска wristbands во контрастни бои.Долготрајни силикони нараквици кои ќе се застане на вашиот активен животен стил.Оклопот на Бог : Појас на Вистината.Панцирот на Правдата, Штитот на Верата.Шлемот на спасението, Мечот на духот. 3 Оклопот на Бог Wristband Нараквици Ефесјаните 6 : 10-18. Нашите висок квалитет со силиконска wristbands се изградени да трае.Тие се направени со прецизна обичај мувла.Тие ќе водат некои да се стави на и потоа ќе се врати на нивната оригинална големина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите