.

.

Воин 64 Жичен Контролер за Оригинални Nintendo 64 N64 Конзола (Црна)

Воин 64 Жичен Контролер за Оригинални Nintendo 64 N64 Конзола (Црна)

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со Nintendo 64 конзола.Кој е ергономски и удобно две се справи со дизајн.Удобно, чувствителен, точни и одговорен Аналогни Стап.Одговорно и висок квалитет на D-Pad, repositioned Z предизвикувачи на двете левата и десната страна на контролорот.Една година гаранција и пријателски услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил веднаш.Ние ќе ви се врати назад во 24hours.Гледа напред кон обезбедување на вас со најдобра услуга.На Warrior64 Контролер е модерна земе на традиционален N64 контролер.Ние римејк N64 контролер со следната генерација карактеристики и повеќе ергономски дизајн!Обликот на контролорот е многу удобно и природно се вклопува во двете раце со лесен пристап до копчиња, D-Pad и аналогни стап.На Warrior64 Контролер се ослободува од 3 prong N64 контролер дизајн, нов модерен начин да играте вашата омилена N64 игри!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите