.

.

М. JVisun рачно изработени Автомобил Копче Фоб Покритие За BMW Серија 3 5 Серија 6 Серија М3 М5 X1 Х5 X6 Z4 Smart Далечинскиот Клуч, Дијамант Bling Кристали Алуминиумски Копче Зашти?

М. JVisun рачно изработени Автомобил Копче Фоб Покритие За BMW Серија 3 5 Серија 6 Серија М3 М5 X1 Х5 X6 Z4

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

Само едно копче фоб маска, копчињата НЕ се вклучени.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : ве Молиме споредете ВТОРАТА ГАЛЕРИЈА СЛИКА со вашето далечинско копче прво, пред купување на копчето фоб покрие СЕКАКО, бидејќи ова копче фоб покрива само одговара за BMW МОТОР ЗАПОЧНЕТЕ СТОП СИСТЕМ Smart Keyless entry далечинскиот клуч.Ние го обиколуваат некои завртки и алатка со кристално копче фоб капак. Ве молиме споредете ВТОРАТА ГАЛЕРИЈА СЛИКА со вашето далечинско копчето пред да ја купите оваа точка, СЕКАКО, затоа што овие опфаќа само одговара за BMW МОТОР ЗАПОЧНЕТЕ СТОП СИСТЕМ Smart Keyless entry далечинскиот клуч. -Како совршен подарок за себе, љубовник, семејството и пријателите.КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ : За BMW Серија 3 (2005-2012), За BMW Серија 5 (2006-2010), За BMW 6 Серија (2006-2007), За BMW M3 (2009-2013), За BMW M5 (2005), За BMW X1 (2012-2015), За БМВ Х5 (2008-2013), За BMW X6 (2008-2013), За БМВ Z4, итн.ПРЕЦИЗНИ FITMENT и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : клучни фоб покрие со професионална и совршен дизајн овозможи да лесна контрола на сите копчиња и конектори.Опис : -100% сосема нов и висок квалитет.-Количина : 1pc (remote за скролување НЕ се вклучени) -Материјал : Премиум Авиони Алуминиум + Вистинска Кожа + Faux Фокс Крзно Топка-Бои : Сребрена Маска - Сребрена Дијамант - Сиво Крзно Ball Pink Покрие - Розев Дијамант - Розова Крзно Ball Black Покрие - Сребрена Дијамант - Зелена Крзно Топката Црна Маска - Сребрена Дијамант - Бургундија Крзно Ball Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор за компјутер или мобилен телефон екран од набљудувачите не се калибрира истиот. Само покритие, копчињата НЕ се вклучени.АВИОН-ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ : Копче фоб маска е направена од премиум авиони-одделение алуминиум, која е крајната заштита од гребнатини, scuffs и пукнатини. -Категорија : Автомобили Копче Фоб Покрие-Компатибилни Модели : За BMW Серија 3 (2005-2012)За BMW Серија 5 (2006-2010)За BMW 6 Серија (2006-2007)За BMW M3 (2009-2013)За BMW M5 (2005)За BMW X1 (2012-2015)За БМВ Х5 (2008-2013)За BMW X6 (2008-2013)За BMW Z4etc.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите