.

.

Heyiarbeit 20pcs Кабел Жлезда Пластични Водоотпорен Прилагодливи 3-13mm Кабел Жлезда Зглобовите Жица Заштитници - PG7, PG9, PG11, PG13.5, PG16 (Црна)

Heyiarbeit 20pcs Кабел Жлезда Пластични Водоотпорен Прилагодливи 3-13mm Кабел Жлезда Зглобовите Жица Заштитници

DEN 251.76

Износ
Во продавницата.

Големина - Одговара за Кабел со Дијаметар од : 3-6.5 mm/4-8mm/5-10мм/6-11mm/10-13mm; Навој Дијаметар : 12.5 mm/15.2 mm/18.6 mm/20.4 mm/22.5 mm; Конец Должина : 9mm/9mm/9mm/10мм/10мм.Функција - кабел жлезда се однесува на машини контрола кутии, дистрибуција панели, електрични апарати, машини, итн.Материјал - Кабел зглобовите се направени од високо квалитетна пластика, најлон, анти-лабава структура, сигурна конекција и долг животен век.Предност - Кабел жлезди доаѓаат со дихтунзи за bulkhead монтажа.Тоа го прави со печат од внатрешноста на површината сте инсталирањето на нив.на тој начин тие се водоотпорни.Пакет Содржина - 4 Pcs x Кабел Жлезда.Технички Параметри : Боја : Black Material : Најлон PA16 Fit за Кабел со Дијаметар од : 3-6.5 mm/4-8mm/5-10мм/6-11mm/10-13mm Thread Дијаметар : 12.5 mm/15.2 mm/18.6 mm/20.4 mm/22.5 mm Thread Должина : 9mm/9mm/9mm/10мм/10mm Description : 1. Конзерванс најлон PA16 материјал, прашина доказ и не ќе биде лесно да се биде уништена во груби средини.2. Кабелот може да се вметне преку директно потоа лесно да се стегне.Нема потреба за расклопување.Широк стегање опсег со силна трајни протега отпор, не предизвикуваат штета на кабли или уреди.Забелешка : ве Молиме обрнете внимание на големината пред купување, бидете сигурни дека нашиот производ е токму она што го сакате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите