.

.

Cuifati Лизгачот Замена за Nintendo Конзола Лево и Право Лизгачот Висок Степен на Метал Само за Истиот Оригинални Модели(R Рачка)

Cuifati Лизгачот Замена за Nintendo Конзола Лево и Право Лизгачот Висок Степен на Метал Само за Истиот Оригинални

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Објектот работи само кога истите модели како оригиналот е заменет.Ве молиме двојно проверете го бројот на моделот на вашиот уред во случај на погрешен дел нареди.Замена лево и десно лизгачот собранието со flex кабел делови за поправка за Nintendo контролер.Специјален дизајн, совршено погодни за конзола на секој детал.Производот е направен од висок степен на метал, кој е издржлив и има долг животен век.Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет.2. Замена лево и десно лизгачот собранието со flex кабел делови за поправка за Nintendo контролер.3. Специјален дизајн, совршено погодни за конзола на секој детал.4. Ве молиме двојно проверете го бројот на моделот на вашиот уред во случај на погрешен дел нареди.5. Производот е направен од висок степен на метал, кој е издржлив и има долг животен век.6. Објектот работи само кога истите модели како оригиналот е заменет.Spezifikations : Материјал : Метал Тип : Лизгачот Налево, Надесно Лизгачот (Изборен)Погоден : за Nintendo Type : Игра Машина Accessary Size : Прибл. 90 x 11 x 4mm / 3.5 х 0.4 0.2 х in Weight : Прибл. 10g Package Листа : 1 x Лево / Десно Slider Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите