.

.

Pawtitas Рефлексивни Мачка Јака со Безбедноста Тока и се Отстранува Бел Мачка Јака Маче Јака Мачка Јака

Pawtitas Рефлексивни Мачка Јака со Безбедноста Тока и се Отстранува Бел Мачка Јака Маче Јака Мачка Јака

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Pawtitas Мачка Јака е погоден за секоја фаза од нивните животи, од маче да се виш мачка .Мачката Јака е прилагодлив за вратот големини помеѓу 8-инчи и 12-инчи.ИЗДРЖЛИВОСТ И СИЛА : со цел зголемување на затегнувачка цврстина на производот, е изграден на едно парче на rip-стоп најлон.Производот е укината одново и засилен за сила и издржливост.Изработка на производ одличен избор за секое домашно милениче.РЕФЛЕКСИВНИ СВОЈСТВА : На Pawtitas рефлексивни мачка јака е наменета да се одрази на амбиентална светлина во екстремни услови на слаба светлина, обезбедување на максимална видливост кога тие се потребни најмногу со твоите рефлексивни мачка јаки.ОТСТРАНЛИВ МАЧКА БЕЛ ЈАКА : Мачките се ловец од страна на природата, за што причината Pawtitas Рефлексивни Мачка Јака доаѓа со отстранлив бел.Мачка додатоци мачка јака со бел може да се носеше со или без бел.НА ОТЦЕПУВАЊЕ МАЧКА ЈАКА : Мачките се љубопитни суштества, со склоност за испитување на мали места и качување дрвја.Мачката јака отцепување функција во тока ќе се осигура безбедноста на вашата мачка безбедност јака.Широк спектар на бои за да изберете од.Ние знаеме дека модата е многу важно и вашата мачка знае тоа.Ние ви донесе широк спектар на опции за вашата мачка да изберете од.На Pawtitas рефлексивни мачка јака е наменета да се одрази на амбиентална светлина во екстремни услови на слаба светлина, обезбедување на максимална видливост кога тие се потребни најмногу со твоите рефлексивни мачка јаки.Од бебе маче да Гарфилд, нашите јаки се погодни за сите фази на нивните животи и нивните девет мачки животи.Направени со најдобрите материјали со отстранлив бел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите