.

.

SayitBands 1 Гроздобер Знаме Тенка Сина Линија Wristband

SayitBands 1 Гроздобер Знаме Тенка Сина Линија Wristband

DEN 2109.60

Износ
Во продавницата.

1 висок квалитет на Гроздобер Знаме Тенка Сина Линија wristband.Одликувајќи се со тенок сина линија дизајн.Debossed и боја исполнет со значење дизајн ќе не носат надвор.Долготрајни од страна на дизајнот.Направени со прецизност од уникатен wristband мувла.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите