.

.

Каубојска Шапка Западен Шапка, се Облекуваат во Костими, Облека за Децата, Сака да Игра, Партија Услуги

Каубојска Шапка Западен Шапка, се Облекуваат во Костими, Облека за Децата, Сака да Игра, Партија Услуги

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

ЧУВСТВУВАВ КАУБОЈСКА ШАПКА : Тркалезна 'em up каубој!Висок-квалитет каубојска шапка е совршен облекуваат за додаток за помали деца.ПАРТИЈА се ЗАЛАГА за : На Чувствува Западен Каубој Костим Шапка ќе додадете Забава и Атмосферата во вашата партија дека ќе ја напушти добри спомени да ги сите вашите гости!Тие се прекрасни подароци за Роденден Партии, Карневал Награди, ноќта на Вештерките Носии и многу повеќе!.Совршениот костим поставен да даде момчиња и девојчиња на Texan изгледаат тие се во потрага за при изборот на ноќта на Вештерките се-up.Децата ќе обожаваат ова каубојски костим во собата и ќе се впуштаат лесно во часови на имагинативна игра претендираат.ГОЛЕМИНА На : Слама Каубојска Шапка доаѓа во Дете Големина што одговара на повеќето Деца.Овие каубој капи се издржливи и здрав, и се удобно да се носат со своите виси string вратоврска.КУПИ РИЗИК : Во Dreidel Компанија, Ние целосно стоиме зад нашите производи со вкупно задоволство и 100% пари гаранција за враќање.Коло 'em up каубој!Висок-квалитет каубојска шапка е совршен облекуваат за додаток за помали деца и години.Шапка има внатрешен дијаметар од околу 6 1/2 инчи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите