.

.

Calvas Оригинални и genuineuniversal далечински управувач db93-08808a за SAMSUNG клима уред

Calvas Оригинални и genuineuniversal далечински управувач db93-08808a за SAMSUNG клима уред

DEN 674.40

Износ
Во продавницата.

Пакетот Вклучува : 1 парче далечински управувач без батерија Гаранција и Гаранција : 1. Сите производи биле тестирани во добра работна пред брод. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.Купувачот се одговорни за превозот цена. 3. Ако објектот неисправни во 3 месец, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди.Употреба : Аудио / Видео Плеери.Број на модел : db93-08808a.Пакет : Нема.Безжична комуникација : IR.Пакетот вклучува : 1 парче далечински управувач без battery Warranty и Гаранција : 1. Сите производи биле тестирани во добра работна пред брод.2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.Купувачот се одговорни за превозот цена.3. Ако објектот неисправни во 3 месец, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди Објект специфики : Употреба : Аудио / Видео Players Model број : db93-08808a Package : No Wireless комуникација : IR.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите