.

.

Stampendous SSH57 Џамбо Совршено Јасно се Справи со

Stampendous SSH57 Џамбо Совршено Јасно се Справи со

DEN 640.80

Износ
Во продавницата.

Земја на Потекло : Кина.Пакет должина : 1.65".Пакет ширина : 5.4".Пакет висина : 9.0".Stampendous јасно печат прави да се справи со создавање на свој печат дизајни брзо и лесно.Само организира печат дизајни врз рачка, печати и мастило позициско.Позиционирање марки е направен лесно со јасно акрилик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите