.

.

Leya-НИ Сензор за Отпечатоци Flex Компатибилен Кабел за Галакси J4 (2018) СМ-J400F/DS J400G/DS Видиме Поправка Replacemenet Делови (Боја : Сина)

Leya-НИ Сензор за Отпечатоци Flex Компатибилен Кабел за Галакси J4 (2018) СМ-J400F/DS J400G/DS Видиме Поправка

DEN 283.20

Износ
Во продавницата.

Донеси вашиот телефон врати во живот,што се користи за да се поправи и да го замени скршен,оштетување,дефект,и сериозно скршени еден.Секој објект е тестиран еден по еден пред да ја напушти фабриката за да се осигура дека тоа може да се користи нормално на вашиот уред.Ве молиме прочитајте производот насловот на сликата и модел внимателно.Различните производ модел може да не се компатибилни.Сите наши делови се тестирани пред превозот и 100% работи.Сензор за отпечатоци Flex Кабел за Галакси J4 (2018) СМ-J400 F/DS J400 G/ДС.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене!1. Сензор за отпечатоци flex кабел за Samsung Галакси J4 СМ-J400 F/DS J400 G/ДС. 2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите