.

.

Брук Нула - Пи Борба против Одборот Лесно Верзија Компатибилен со Switch/ PS3/ PS2/ PS/ PC(X-Влез)/ Ретро Игри Емулатор да Аркадна Стап Завртка Терминал Насловот Вклучени

Брук Нула - Пи Борба против Одборот Лесно Верзија Компатибилен со Switch/ PS3/ PS2/ PS/ PC(X-Влез)/ Ретро Игри

DEN 600.00

Износ
Во продавницата.

Нула Одложување борба против одбор поддржува да се користи жичана на Прекинувачот, PS3, PS2, PS, КОМПЈУТЕР(X-Влез) и Ретро Игри Емулатор.Целосно Компатибилен со Брук борба против кабел, завртка Терминал Насловот Вклучени за лесен за инсталација.Вграден-во SOCD почиста.Поддршка Играч Led диоди, Турбо Функција и Надградливите на Firmware.Поддршка Авто-Откривање & Manual за да ги одберете Switch & PS3 конзоли.Задржете на копчето потоа приклучок во конзоли. 1 P : PS3 / 1 K : Switch.Прекинувач, PS3, PS2, PS, КОМПЈУТЕР и Ретро Игри Систем за поддршка.Турбо Функција на поддршка.Играчот Led диоди поддршка.Auto-Detect & Manual за да ги одберете Switch & PS3 конзоли поддршка.Целосно Компатибилен со БРУК Борба против Кабел.Различни видови конектори за USB(USB Тип-Б/5-пински приклучок насловот/4-пински приклучок насловот/4-pin).Лесен за инсталација.Вграден-во SOCD почиста.Надградливите на firmware.Нула-Пи Борба против Одборот ЛЕСНО може да поддржува различни типови на конзоли за играта.Вклучувајќи ги и Префрлете/PS3/PS2/PS/PC(X-Влез)/Ретро Игри Систем, сите од нив се компатибилни со Нула-Пи Борба против Одбор .Таа, исто така поддржува LED, и турбо функција.Покрај тоа, Новиот ЛЕСНО верзија со Завртка Терминал блок може да направи да се инсталира без никаков напор.Рачно префрлете го режимот.Задржете на копчето потоа приклучок во конзоли. 1 P : PS3 / 1 K : Switch.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите