.

.

Docrafts 1 мл Втиснување во Прав, Јоргованот

Docrafts 1 мл Втиснување во Прав, Јоргованот

DEN 331.44

Износ
Во продавницата.

Втиснување во прав за да се создаде текстура, покренати се погледне на пигмент мастило дизајни.Погоден за карта во донесувањето одлуки, scrapbooking, дома украси, подароци виткањето, рачно изработени notepads и многу повеќе.Посипете прав над сликата пред мастило суши.Опис на производот Втиснување во прав за да се создаде текстура, покренати се погледне на пигмент мастило дизајни.Погоден за карта во донесувањето одлуки, scrapbooking, дома украси, подароци виткањето, рачно изработени notepads и многу други креативни проекти.Посипете прав над сликата пред мастило суши.Сет Содржи : 1 x Втиснување во Прав, Јоргованот, 1 мл.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите