.

.

Funko Поп! Се појавува со Цел: Воено воздухопловната - Машки

Funko Поп! Се појавува со Цел: Воено воздухопловната - Машки

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Ви благодариме за вашата услуга.Во чест на нашите сили и ветераните, Funko создаде колекција на Поп!винил бројки за да ја одбележат оние кои работат напорно за да го заштитиме нашиот народ.Поп!Airman винил бројка е околу 4-инчи висок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите