.

.

Horolas Мотоцикл Издувните Пролет Puller Алатка, Издувните Стојат Пролет Кука Отстранување Алатка за Светлата, Издувни гасови, Кочница, и Потпирачот Извори

Horolas Мотоцикл Издувните Пролет Puller Алатка, Издувните Стојат Пролет Кука Отстранување Алатка за Светлата,

DEN 2397.60

Износ
Во продавницата.

Содржи 17.5 * 8cm издувните пролет puller.Користете ја оваа пролет puller алатка, го прави отстранување на изворите едноставна задача, додека безбедност додаде за да зафат при примена тензија на пролет.Оваа пролет кука е специјално дизајниран за да се користи да се отстрани издувни цевки извори, седиште или резервоарот држи пролет, кочница извори, од страна на стојат извори, центар стојат извори, генерален врати пролет фитинг алатка.Големи се справи, обезбедува многу потпора, лесно да се одржи.БРЗ РАБОТАТА : Можете лесно може да се прилагоди на сопирачката светлината главата пролет и работна пролет, го Прави отстранување на изворите едноставна задача.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите