.

.

Homax Група Ад HOMAX Производи 83 Широко Отворено Тепих Лепило Засилувач Рецка, 8-Инчен

Homax Група Ад HOMAX Производи 83 Широко Отворено Тепих Лепило Засилувач Рецка, 8-Инчен

DEN 114.48

Износ
Во продавницата.

Производот е произведен во Кина.Производот е многу издржлив и лесен за употреба.Лесен за инсталација и лесен за ракување.Тоа е 8-инчен ширина и 3/16-инчен рецки да ја направат совршена за тепих и винил тротоарите апликации.Голема големина за оние поголеми површини.Засилен се справи и trowel дизајн со beveled рабови за лесен агол пристап.Лесно да се чисти.Жолти пластични противи омекнување и носат.Опис На Производот 8", Лепило Засилувач Нож, Со 3/16" Рецка За Тепих & Винил Плочи, Веќе Се Постигне, Засилен Се Справи & Trowel Дизајн Beveled Рабови За Лесен Агол Пристап, Етикета Покажува Рецка Големина & Апликација, Тешки, Растворувач Доказ, Жолта Пластична Противи Омекнување И Носат.Производот е произведен во Кина.Лесен за инсталација и лесен за ракување.Од Производителот Оваа Homax 8-инчен Отворено Тепих и Винил Плочи Лепило Засилувач е економичен, обновливи и направен од тешки-должност, растворувач-доказ, високо влијание стиропор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите