.

.

Navitech Акција Камера Ранец & Црвена Складирање Случај со Интегриран Градите Рака Компатибилен со SJCAM SJ4000WIFI Акција Камера

Navitech Акција Камера Ранец & Црвена Складирање Случај со Интегриран Градите Рака Компатибилен со SJCAM SJ4000WIFI

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Обезбедува ултра извонредно перспектива.Совршен за скијање, велосипедизам, мотокрос или гребло во спортот.Целосно прилагодливи за да се вклопи во широк спектар на големини.Направени со истегнување-одговара еластична и има 4-точка прилагодлив систем за да се обезбеди удобно и сигурно одговара за сите телесни типови. 12 месеци гаранција.Елегантни ранец со интегриран месеци да документ на вашиот патувања од повеќе агли.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите