.

.

Универзитетот на Арканзас во Fayetteville Колеџот за Образование и Здравствени Професионалци - Официјално Лиценцирани - Злато Medallion Диплома Рамка - Големината на Докумен

Универзитетот на Арканзас во Fayetteville Колеџот за Образование и Здравствени Професионалци - Официјално Лиценцирани

DEN 1276.80

Износ
Во продавницата.

Цврсти дрвени предмети Калапи во Висок Сјај Цреша Лак Финиш w/ Црна Акценти & Злато Внатрешна Усна.Двојно Црна и Црвена Музеј-Квалитет Трска.Врежана Универзитетот на Арканзас во Fayetteville Име & Insignia.Се вклопува Диплома Големина : 17" x 14".Околу Заврши Големина : 25.25" x 22.25".Рачно изработени во U. S. A. го Прослават вашиот Универзитетот на Арканзас во Fayetteville гордееме со ова официјално лиценцирани диплома рамка од Framerly!Совршен за дом или канцеларија, оваа рамка карактеристики нашите Ланкастер калапи со Злато Medallion печатот на Универзитетот на Арканзас во Fayetteville на Црна и Црвена музеј-квалитет трска.Сите Framerly рамки се со гордост се рачно изработени и нарачана во САД.Цел денес!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите