.

.

Mairbeon Мали Тројански Коњ Играчка Прекрасна Сцена Емулација Модел Алатка за Играчка Куќа Декорација 3 Сина

Mairbeon Мали Тројански Коњ Играчка Прекрасна Сцена Емулација Модел Алатка за Играчка Куќа Декорација 3 Сина

DEN 2205.60

Износ
Во продавницата.

Спецификации : .Нејзината изработка е прецизен, добра текстура, и тој е компактен, погодна за декорација во кукла куќа домашната сцена.Направени од страна на премиум дрвен материјал, таа е не-токсични, без мирис и трајни производи за употреба.Тоа ќе биде одличен подарок за вашата прекрасна деца за роденден, празник, фестивали, итн.Спецификации : Нејзината изработка е прецизен, добра текстура, и тој е компактен, погодна за декорација во кукла куќа домашната сцена.Направени од страна на премиум дрвен материјал, таа е не-токсични, без мирис и трајни производи за употреба.Тоа ќе биде одличен подарок за вашата прекрасна деца за роденден, празник, фестивали, итн.Точка Име : куклена куќа Играчка Материјал : Дрвени Карактеристики : Мини Големина, Тројански Коњ Форма, куклена куќа Декорација, Нежен Изработка Големина : 6.7 cm x 3.5 cm x 5.2 cm/2.64" x 1.38" x 2.05" (Прибл.) Белешки : Не-вистинска личност употреба, тоа е компатибилен со куклена куќа.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x куклена куќа Играчка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите