.

.

OEMTOOLS 24865 Гуми Транспорт Dolly со Екстензии, 1 Пакет

OEMTOOLS 24865 Гуми Транспорт Dolly со Екстензии, 1 Пакет

DEN 3340.80

Износ
Во продавницата.

Вклучува Висина Екстензии за да се Одржи Тркала на Ергономски Работа на Висина.Тежина Капацитет : 330 Кг.Безбедно Магацинот до (5) Тркало Собранија или (8) Гуми.Карактеристики (2) 3" Вртливата Casters и (2) 3" Заклучување Casters.Отстранлив Екстензии и Пластовидно Дизајн за Лесно Складирање.Димензии : 25. 19" (L) x 25. 19" (W) x 21. 45" (H).На OEMTOOLS 24865 Гуми Транспорт Dolly со Екстензии е дизајнирана за ефикасно, 1-лице за транспорт на автомобили, лесни камиони и SUV гуми и тркала.Опремена со (2) вртливата casters, можете лесно може да се движи гуми и тркала собранија преку вашата гаража.Едноставно да заклучите (2) заклучување casters кога ќе се сервисирање на возилото, па dolly останува да се стави додека сте оџакот гуми-исто така одлична опција за чување и гуми прикажува.Гуми услуга не мора да биде макотрпна работа; (4) здрав екстензии се подигне на работа висина за да се овозможи повеќе ергономски држење на телото при работа со тешки гуми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите