.

.

Dolly Дијамант - 24X36 Ретки Постер Печатење FCA #IDP467558

Dolly Дијамант - 24X36 Ретки Постер Печатење FCA IDP467558

DEN 594.96

Износ
Во продавницата.

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! - Ова 24 X36 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока сјај 10 мили - 200 GSM дебела хартија.Тоа има убав тешка дебелина до тоа.Ова не е евтина продавницата купи постер.ТОА Е ОГРОМНА! - Тоа е она што таа го рече кога го виде овој пост.Големината на оваа голема репродукција печатење е 24 X 36 инчи.Ова е приближно 60 X 90 сантиметри.Нашата репродукција сјај печати има 0.5" бела граница околу печати за кадрирање цели.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЗАВРШИ! - Жив и сјајни слој заврши прави одлична работа со печатите и нејзините бои за живот.Некои сечење може да биде потребно поради големина на слика.Ако имате прашања ве молиме да прашате пред да ги купите.ТРЕБА ПОДАРОК? - Оваа неверојатна репродукција постер банер го прави одличен подарок за Денот на Мајката, Таткото Ден, Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, па дури и Газдите Ден или Секретар Ден.Тоа исто така го прави голем дар за додипломски или bachelorette собири.Добредојдовте на листата за нашите висок квалитет на репродукција за печатење.Ова може да се направи совршен прилог на било кој ѕид во секоја соба од куќата, особено човекот, пештера!Постер печатење мерки 24 X36 инчи со 0.5" бела граница околу целата слика.Ако имате било какви прашања обратете пред да ги купите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите