.

.

LANCROP Жените Трчање - Лесни Спортски Лизга на Одење Патики

LANCROP Жените Трчање - Лесни Спортски Лизга на Одење Патики

DEN 218.16

Износ
Во продавницата.

текстил.Увезени.Гумен ѓон.Класичен едноставна ниска топ дизајн,се лизга-отпорни,се лизга на чевли.Мека и Cusion внатрешна единствена прегратки секој крива на ногата.Удобно и Дише - Ултра мала тежина трчање со квалитетни мрежа горниот материјали,костец подножјето како sock.Издржливи и Флексибилни - На удобна ѓон имаат голема влечење и многу отскокнување,да ви помогне вашето тело планирам преку тврди површини и стабилизирање на нерамна оние.Моден Патики совршен за внатрешна или надворешна било чисто за разонода соберат, одење, трчање, спортски, обука, вежба, тренинг, да се патува, фитнес,тенис, спортови, џогирање ќе се задржи топло во зима.За LANCROP LANCROP е професионална глобалната обувки снабдувач.Ние, главно, се нудат сите најважен МАЖИТЕ и ЖЕНИТЕ чевли за вашите секојдневни потреби.Удобно и Дише Поврзана Vamp Дише flyknit горниот нуди чувствувате удобност,еластичен мека и трајност, се прошири со ногата кога ќе се кандидира или да направи било која друга вежба и тие поудобно тесно одговара да ви помогне да се намали иритација.Неверојатен Шок-апсорбирање на Амортизирање На дното гумени outsole направени со висока еластичност.ЕВА Единствена обезбедува одлични влечење и стабилност за сите површини и терени, се лизга отпорни и пофлексибилна.Совршен Избор за да се Спарите со било кој Спорт или Повремено се Соберат Погодна за пешачење, трчање, тенис, фитнес центар, затворен, отворено, патување, тренингот и секоја прилика.Добар избор за пролет, лето, есен и зима.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите