.

.

PARLOS Распространета 2 Рачки Бања Тапа со Метални Pop-Up Потоне Мозоци и cUPC Тапа Снабдување Линии, Брусен Никел, Demeter 13647

PARLOS Распространета 2 Рачки Бања Тапа со Метални Pop-Up Потоне Мозоци и cUPC Тапа Снабдување Линии, Брусен

DEN 2136.00

Износ
Во продавницата.

Сите делови се подготвени за Installtion.Брзо се поврзете црево фитинг, pop-up одвод на собранието и водостопанство црева вклучени. 3-дупки планината компатибилен со Широка инсталации во секое растојание помеѓу 6 и 12 инчи.Дупка големина : 32-35mm/ 1.25-1.37 Инч.Две-рачка држела за лесна контрола на температурата на водата и протокот.Бранеа никел за топла нерѓосувачки изглед и надополнува повеќето украсување стилови.Премиум материјалот изградба на трајни и сигурни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите