.

.

Pfister Ashfield 2-Рачка 8 Распространета Бања Тапа, Тоскански Бронза

Pfister Ashfield 2-Рачка 8 Распространета Бања Тапа, Тоскански Бронза

DEN 7876.80

Износ
Во продавницата.

Pforever Печат - карактеристики на напредни керамички диск вентил технологија со никогаш не излегуваат во јавноста гаранција.Water Sense Заверена - 30% помала потрошувачка на вода без да се загрозат вашиот вода искуство.Ги исполнува NSF ниска доведе стандарди. 3-Дупка планината.Долниот gpm го оценувате модел на располагање : Pfister LG49-YP1 Y.Опис на производот Донесе малку на гроздобер décor да вашата бања со Ashfield Колекција.Дали реновирање на некој чуден куќа во земјата страна или само ремоделирање господар бања на Ashfield Колекција е загарантирана да биде совршен комплимент за секој проект.Земјата се справува со пумпа дефинирате оваа колекција.Со својот впечатлив дизајн на оваа колекција е гарантирана за радост дури и најпознатите селективен на сопствениците на куќи.Од Производителот да Донесе малку на гроздобер décor да вашата бања со Ashfield Колекција.Дали реновирање на некој чуден куќа во земјата страна или само ремоделирање господар бања на Ashfield Колекција е загарантирана да биде совршен комплимент за секој проект.Земјата се справува со пумпа дефинирате оваа колекција.Со својот впечатлив дизајн на оваа колекција е гарантирана за радост дури и најпознатите селективен на сопствениците на куќи.Инспириран од гроздобер оркестарот, на Ashfield колекција носи необичниот шарм на вашиот простор.Серијата вклучува и бања и кујна тела за координирана изглед на вашиот целиот свој дом.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите