.

.

Moen S43001BN Arris Еден-се Справи со Една Дупка Модерна Бања Тапа, Брусен Никел

Moen S43001BN Arris Еден-се Справи со Една Дупка Модерна Бања Тапа, Брусен Никел

DEN 15375.60

Износ
Во продавницата.

И со значајни иновации како напор приклучните со Magnetix или најдобро rainshower искуство е можно со Потопување технологија, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.ПРИЛАГОДЕН ДИЗАЈН : Една дупка планината создава почиста се погледне против обичај countertops.И со значајни иновации како лесно и брзо тапа инсталација со M-PACT или интегрирани мастило марки на вашата бања прибор ви покажува каде да се вежба со Притиснете & Означи, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите