.

.

MAHLE G32076 Секундарен Воздух Инјектирање Заобиколат Вентил Заптивка

MAHLE G32076 Секундарен Воздух Инјектирање Заобиколат Вентил Заптивка

DEN 120.96

Износ
Во продавницата.

Сите MAHLE Оригинални дихтунзи ги исполнуваат или надминуваат оригиналната опрема спецификации обезбедување на најдобрите запечатување производи достапни.MAHLE Оригинални дихтунзи користи OE противвредност или подобри материјали во сите наши дихтунзи.MAHLE Оригинални дихтунзи е лидер во Домашното, Азиските и Европските апликации.Содржината на MAHLE Оригинални дихтунзи се пакуваат во смалуваат завиткани послужавник, кои ви даваат додадена безбедност на знаејќи дека вие имате право делови, пред отворањето на пакетот.MAHLE Оригинални дихтунзи обезбеди светска класа запечатување производи доверени од страна на Оем & Техничари од целиот свет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите