.

.

Екстремни Фитнес Кеси, Powerlifting Drawstring Ранци, Мини Теретана Cinch Вреќи

Екстремни Фитнес Кеси, Powerlifting Drawstring Ранци, Мини Теретана Cinch Вреќи

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон обвивка.Drawstring затворање.САД ПЕЧАТЕЊЕ на Сите Mato & Hash Мали Фитнес Кеси се дизајнирани и печатени токму тука, во сад!Не гледате вашата омилена боја торба?Ве молиме контактирајте со нас и да видиме ако вашата омилена боја е достапен за вашата спортска торба.САЛАТА ТЕШКО - Моќ Кревање Кесички се направени од 100% Ripstop Најлон дизајниран за тоа, носат и солза на секојдневна употреба.Совршен за вашата спортска торба или одличен подарок за вашата омилена работа надвор другар!.ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ-Мерење во 12" X 10" Мини Теретана cinch кеси се одличен прилог на вашето салата торба.Голема за да се задржи вашата испотени чевли далеку од вашиот промена на облека или задржи Prework надвор или Протеински барови, одделно од вашиот работат надвор опрема.ПРВИЧНО СЕБЕ– Клуб за Фитнес Drawstring Кеси се нудат како една кеси или различни пакети.Првично себе за една недела и имаат салата торба подготвени за секој ден.Инспирира себе да тренингот со помош на вашиот Mato & Hash салата торба!.Најголемиот ДЕЛ - Како и секогаш Mato & Hash обезбедува највисок квалитет на Drawstring Кеси на непобедлива цени!Ние нудиме на нашите Фитнес клуб кеси во најголемиот дел пакети на 1,3,6, и 10 Пакет опции.Имаат Салата торба подготвени за секојдневниот на неделата!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите