.

.

VIRTUALSHELF Ананас Црното Злато Салата Торба Водоотпорен Drawstring Ранец за Јога Спорт патување Медиум

VIRTUALSHELF Ананас Црното Злато Салата Торба Водоотпорен Drawstring Ранец за Јога Спорт патување Медиум

DEN 377.28

Износ
Во продавницата.

【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】: (50 см / 19.6 инчи долг) и (42 см / 16.5 инчи широка),Расклопна. 【ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ】: Направени од Перат Полиестер Ткаенини водоотпорен саќе решетки полиестер влакна.Тоа е Лесна ткаенина која е исто така многу здрав и withstands секојдневно носат и солза.Лесно се перат, рециклираат。. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】: За вршење на разни предмети, како што се : sport облека & чевли, мобилен телефон, во автомобил, копчињата таблета, паричник, шише за вода, чадор, полнач, ракавици, пешкири спорт, пливање опрема, дневно материјали итн.Постои внатрешен џеб внатрешноста на главниот торба.Можете да ги зачувувате вашите мали предмети.Да ви даде совршена класификација. 【APPLICABIE】: Тоа е совршен за салата, спорт, забава, јога, велосипедизам, shoping, отворено, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, обука, пливање, плажа спорт, cheerleading и повеќе!. 【PORTABILIT】: На drawstring дизајн на оваа торба уста е многу погодно да се отвораат и затвораат.Можете лесно да интерни предмети без да се грижиш за губење на предмети.Тоа е многу погодно.Можете исто така да слободно да се прилагоди на должината на рамо, рака.Вие само треба да се врзуваат на јазол под јаже.Големина - Совршена големина за вршење на разни лични предмети за фитнес и спортски.Удобен - Полна-ширина cinches лесен пристап до вашите лични предмети.Drawcord затворање двојки како рамо ремени, која може да се ослободи вашиот рацете и олеснување на рамо стрес.Премиум Квалитет - Направени од водоотпорен висок квалитет на полиестер ткаенини, дебела и доволно силна за да се спречи нула или солза.Разноврсна - Одлично за на училиште,, сали, патување, и спортови како пливање, јога, работи, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите