.

.

Drawstring Ранец Кеси Спортски Сали String Кеси за Жени, Мажи, Тинејџери Големи Водоотпорен Црвен Лист Cinch Торба Тешки Sackpack

Drawstring Ранец Кеси Спортски Сали String Кеси за Жени, Мажи, Тинејџери Големи Водоотпорен Црвен Лист Cinch

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Спецификации Материјал : Направен од врвен квалитет полиестер ткаенини. 【НОВИ СВЕЖИ БОИ】 Нашите соработуваат со професионалните drawstring ранец manufactor да дизајн идеален уникатен drawstring ранец за вас. 【DRAWSTRING ДИЗАЈН】 Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Нерешено string дизајн го прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Бидејќи овие кеси може да биде машина за перат, обновливи и издржливи.Секој drawstring торба доаѓа со црна боја на јаже, како drawstring.На светли бои и ја прави вашата кеси живописни и модата.Тоа е торба големина за деца и возрасни, Може да се користи за носење на облека, Чевли, Книги, Играчки, Зеленчук, Овошје и така натаму.Големина : Прибл. 【НАМЕНЕТИ КОРИСТИ】 пријатен придружник.ВОДООТПОРЕН и исклучително ЛЕСЕН.Тоа исто така може да се ослободи вашите раце и тоа е лесен доволно за да направи да се чувствувате опуштено.Пакетот Вклучува 1 X Drawstring Ранец, Торба.Дебела drawstrings спречува од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар.Не само тоа, но повеќето од сите таа е лесен алтернатива за Shoping, Училиште, Јога, Спорт, Фитнес, Плажа.Тоа е доволно голема за вршење на разни предмети, како што се фитнес облека & чевли, плива опрема, спорт крпа, фудбалска топка, секојдневно резерви.【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ DRAWSTRING КЕСИ】 Овие drawstring кесички се направени од премиум квалитет на материјалите.Лесен дизајн, Лесно да се отвори, и го носат.Ранец со прилагодливи drawstring.Опис Направени од водоотпорен со врвен квалитет полиестер ткаенини што е супер издржлив и withstands секојдневно носат и солза. - Совршен подарок : око-фаќање на божиќ/роденден/партија/фестивалот/назад на училиште подарок за девојчиња, Момчиња, Мажи, Жени, Деца.Повод : Совршен за дневни прошетки, Плажа, Концерти, Гробови, Музички Фестивали, Танцување, Пешачење, Трчање, Патуваат и други активности на отворено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите