.

.

Tory Burch 87864 Црно Со Златен Хардвер Жените Willa Мали Drawstring Торба

Tory Burch 87864 Црно Со Златен Хардвер Жените Willa Мали Drawstring Торба

DEN 6479.76

Износ
Во продавницата.

Модел #87864. Quilted Поместена Кожа.Црна.Drawstring Торба.Злато Хардвер.Tory Burch 87864 Црно Со Златен Хардвер Жените Willa Мали Drawstring Торба НЕМА ПРАШИНА ТОРБА Tory Burch е стил е опишан како preppy-boho и preppy-бохемски luxe, лесно да се носат и разноврсна и неговиот стил се популарни со жени од сите возрасти.Длабоко Американски бренд, туку да се отворени за светот, тоа карактеристики шарени цртежи и скапоцени детали, добиени од страст за патувања и откривање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите