.

.

Drawstring Ранец String Торба Sackpack Cinch Отпорен на Вода Најлон за Фитнес, Шопинг Спорт Јога Златни Лисја Shamrocks Plaid

Drawstring Ранец String Торба Sackpack Cinch Отпорен на Вода Најлон за Фитнес, Шопинг Спорт Јога Златни Лисја

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.5 во(В) ◆Тежина:260g ◆Карактеристики:Drawstring затворање Главната Преграда×1 Предниот Џеб×2 Големи и доволно Пространа да ги организирате вашите toiletries и makeups за внатрешна и надворешна активности. ◆Трајни & Удобно- Изработени од водоотпорен напредна технологија на висок квалитет на полиестер ткаенини, супер издржлив и withstands секојдневно носат и солза.Значи, ако сте заинтересирани во нашите прилагодите услуга, ве молиме контактирајте со нас секаде и во секое време.Доаѓа со 2 пред патент џебови, да ви даде совршен класификација на вашиот предмети, како копчиња, лични карти, makeups, паричници, итн.И НИЕ МОЖЕ да се ПЕЧАТИ ОНА што го САКАТЕ, КАКО НЕЗАБОРАВНИ ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ ИЛИ СЕМЕЈСТВА. ◆Погоден За Различни Прилики- Совршени за фитнес, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!.◆Количка & Супер Лесни - Тоа може да се здипли во себе брзо со компактна големина лесно носење. ◆Прилагодите подарок : Уникатен напредни персонализација на технологија нè прави да се печати она што го сакате во високо-квалитетни производи за меморија како најдобар подарок за вашите важни луѓе. ◆Материјал:водоотпорен Најлон+Мрежа ◆Големина:13.Дебела drawstrings спречува од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар. ◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.5 во(W)×18.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите