.

.

Drawstring Торба Орел Салата Ранец Лесни Орел САД Знаме Спортска Торба за Јога Плажа Пливање Спорт, Пешачење

Drawstring Торба Орел Салата Ранец Лесни Орел САД Знаме Спортска Торба за Јога Плажа Пливање Спорт, Пешачење

DEN 2236.80

Износ
Во продавницата.

★Hign Квалитет - По внимателна селекција, избравме висок квалитет на полиестер ткаенини за да се направи овој drawstring торба.За Tekuve Drawstring Ранец Материјал : Оксфорд ткаенина + решетката ткаенина (100% полиестер влакна) Големина : 13. ✔За деца, овој drawstring торба исто така, може да биде симпатична ранец за ден патувања.За момчиња и девојки, тоа може да биде лесна и убава училиште торба.Пред фестивалот, фестивал-тематските drawstring торба во нашата продавница се добар избор за голем подароци.★Голем Капацитет - 18.Меки и удобни, е вашиот најдобар избор за излегување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите