.

.

Педро Мартинез Потпишан Бостон Бела Кул База Џерси JSA

Педро Мартинез Потпишан Бостон Бела Кул База Џерси JSA

DEN 7199.76

Износ
Во продавницата.

Рака потпишан од страна на Педро Мартинез.Поддржани од страна на JSA 100% Гаранција за Автентичноста.Доаѓа со JSA автентикација.Избрана е Педро Мартинез потпишан Бостон бела кул база бејзбол џерси.Оваа џерси беше потпишан од страна Педро Мартинез и потврдени од страна на JSA автентикација услуги.Вклучени со дрес е JSA холограмот и сертификат за автентичност.Оваа џерси ќе се направи голем плус на секое спортски сувенири колекција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите