.

.

Џулијан Gressel D.C. Обединетите Autographed Натпревар-се Користи Бела #31 Џерси од 2020 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови

Џулијан Gressel D.C. Обединетите Autographed Натпревар-се Користи Бела 31 Џерси од 2020 МЛС Сезона - Autographed

DEN 11999.76

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпревар-се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна на Јулијан Gressel во 2020 МЛС сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Големите Лига Фудбал и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џулијан Gressel сувенири.Атланта Обединетите ВАЛУТНА сувенири.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите