.

.

Дилан Strome Чикаго Blackhawks Autographed Црвено Adidas Автентични Џерси - Autographed NHL Дресови

Дилан Strome Чикаго Blackhawks Autographed Црвено Adidas Автентични Џерси - Autographed NHL Дресови

DEN 8399.76

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Дресови.Оваа џерси е лично на рака потпишан од страна на Дилан Strome.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дилан Strome сувенири.Аризона Coyotes сувенири.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите