.

.

DK Metcalf Autographed Морнарица Најк Автентични Џерси w/Wolverine - Beckett W Црна

DK Metcalf Autographed Морнарица Најк Автентични Џерси w/Wolverine - Beckett W Црна

DEN 8280.00

Износ
Во продавницата.

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.ОВА НЕ Е НЕКОЈ МАК ЏЕРСИ.ОВА НЕМА ОЗНАКИ, БЕЗ ЛОГОА, БЕЗ АМБЛЕМИ.Ова е DK Metcalf на Сиетл Seahawks рака autographed МАК Најк Автентични Џерси испишани со "Wolverine".Овој предмет има Beckett Сведок Автентикација, кој доаѓа со нумерирани налепница и појавување Beckett Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Beckett Автентикација веб-сајт, тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична, сосема нов, и во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите предмети и се стремиме да се направи на сите трансакции задоволување и професионални.Џерси големината е XL.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите