.

.

Врамени Мајкл Amir Murillo Њујорк Црвените Бикови Autographed Натпревар-се Користи #62 Сива Џерси vs. Вистински Солт Лејк на 1 јуни 2019 - Autographed Фудбалски Дресови

Врамени Мајкл Amir Murillo Њујорк Црвените Бикови Autographed Натпревар-се Користи 62 Сива Џерси vs. Вистински

DEN 14399.76

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпревар-се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна на Мајкл Amir Murillo vs. Вистински Солт Лејк на 1 јуни 2019. Тоа е официјално лиценцирани од страна на Големите Лига Фудбал и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Реал Солт Лејк сувенири.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите