.

.

6FT Вештачки Новогодишни Елки Божиќ Премиум Spruce Одмор Полн Дрво со Метални се Залагаме за Домашната Канцеларија Внатрешна Декорација - Бела

6FT Вештачки Новогодишни Елки Божиќ Премиум Spruce Одмор Полн Дрво со Метални се Залагаме за Домашната Канцеларија

DEN 2933.28

Износ
Во продавницата.

02)" / (105 x 33 х 28)cm (L x W x H)6. База : 40cm челична Рамка (за Да се Обезбеди Нормална Инсталација)3.Со парична казна изработка и високо квалитетен материјал, тоа е вреди да се купуваат, па се добие оваа елка дома и се облекуваат!Карактеристики : 1. Повеќе реални - На ножеви на елката се направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, тоа покажува повеќе реални и се повеќе nature3.Ова дрво е направен од високо квалитетни материјали.За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план.Здрав метал заградата : Одржа од силна свитлива железо база за да се обезбеди доволно рамнотежа и поддршка, да ги задржи вашите дрво стои цела сезона.Чекори : 1.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : $0 олеснување и без скриени трошоци.И 750 гранка совети помогне да се емулира вистински елка.Листовите се донесат еколошки и пламен ретардирани ПВЦ материјал, кој е издржлив и не е лесно да се деформирани.Природни Lifelike Изглед : Ова се дебели вештачка елка може да направи вашата декорирани место изгледа меки од кој било агол, како што е поставен како вистински дрво.Поставување на вашата пати-up стојат, и право на thumbscrew да се обезбеди.Посебна сите мали екстремитети, move one ногата нагоре и еден екстремитет надолу, формирајќи V форма. Производ Висина : 6 FT (со Исклучок на Дрво Врвот Гранки)Процес : Бела Собираат, Собираат Ефект Не Е Лесно Да Падне, Производот Изгледа Полн По Unfolding5. Производ Тежина : 14. Гаранција 100% - Ние ви нудиме премиер задоволство услуги на клиентите за да се гарантира да ви овозможи да се купи со confidence Specifications : 1.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите